Auto GTA

Auto GTA
Blachary kategoria
Blachary info

skup samochodów

Wiele ludzi zastanawia się co zrobić z samochodem, który stoi bezczynnie na podwórku? Sprzedać po znajomości za okrojoną cenę? Jeździć do momentu całkowitego wyeksploatowania? W przypadku, gdy jesteśmy rodzicami w większości przypadków decydujemy się na pozostawienie auta dziecku, gdy zrobi prawo jazdy. Czy jest to jednak bezpieczne? Oddawanie starego samochodu dziecku, które po zdobyciu prawa jazdy będzie raczej jeździło brawurowo nie jest do końca dobrym pomysłem.

Najlepszym pomysłem na pozbycie się samochodu i zarobienie trochę pieniędzy jest oddanie do na skup samochodów. Auto GTA to znana firma pracująca na terenie Wrocławia. Specjalizuje się w kupnie wszystkich samochodów z rocznika 1990-2017. Nie ma znaczenia, czy jest to pojazd po wypadku, nadający się tylko do kasacji, czy złomowania.

Skup aut Auto GTA pozwoli każdemu wzbogacić się na niepotrzebnym samochodzie, który jedynie zajmuje miejsce koło domu. Lepiej jest przygarnąć trochę gotówki i sprawić sobie nowy pojazd lub zainwestować w coś innego.

AutoGTA

Blachary miejsce
ul. Piotra Czajkowskiego 11-13 51-171 Wrocław
Blachary WWW
Blachary telefon
730117117
Blachary REGON
020742967
Blachary NIP
8951876724
  • Auto GTA