Auto-Master Blacharz Wrocław

Auto-Master Blacharz Wrocław
Blachary kategoria
Blachary info

Auto-Master – serwis prowadzony przez profesjonalnego blacharza-lakiernika z 40-letnim doświadczeniem, potwierdzonym dyplomem mistrzowskim, serdecznie zaprasza wszystkich, których auto odniosło uszkodzenia podczas stłuczki lub wypadku. Serwis świadczy usługi kompleksowe w zakresie blacharstwa i lakiernictwa: powypadkowe naprawy ściśle z technologią danego pojazdu, renowacja mocno skorodowanego i pokrytego rdzą nadwozia, lakierowanie karoserii z wykorzystaniem najwyżej jakości lakierów Glasurit.

Auto-Master oferuje Państwu bezgotówkowe rozliczenie się za naprawę oraz wynajem auta zastępczego do czasu, kiedy Wasze auto będzie w pełni sprawne i możliwe do odbioru. Serwis współpracuje z najlepszymi autoryzowanymi dostawcami wszystkich niezbędnych do naprawy części samochodowych. Zespół specjalistów od prac blacharsko-lakierniczych z wieloletnim doświadczeniem zadba o najmniejszy detal w Państwa samochodzie.

Potwierdzeniem wysokiej jakości oferowanych przez nas usług są opinie szerokiego grona klientów, którzy wiele razy serwisowali u nas auto i zawsze byli zadowoleni, polecając nas swoim znajomym. Dla Państwa bezpieczeństwa i komfortu udzielamy 3-letniej gwarancji na wykonane naprawy. Zapraszamy do serwisu i kontaktu telefonicznego z nami.

Blachary miejsce
ul. Niedźwiedzia 11 54-232 Wrocław
Blachary WWW
Blachary telefon
713555131
Blachary REGON
930263923
Blachary NIP
8940026086
  • Auto-Master Blacharz Wrocław
  • Auto-Master Blacharz Wrocław
  • Auto-Master Blacharz Wrocław
  • Auto-Master Blacharz Wrocław
  • Auto-Master Blacharz Wrocław