DealMax – Impregnacja posadzek przemysłowych

DealMax – Impregnacja posadzek przemysłowych
Blachary kategoria
Blachary info

Wrocławska firma DealMax oferuje kompleksowe usługi porządkowe, na zewnątrz oraz we wnętrzach budynków biurowych i przemysłowych. Przedsiębiorstwo działa na terenie i w okolicach Wrocławia oraz sąsiednich województw, podejmując się nie tylko najprostszych prac porządkowych, jak sprzątanie biur, ale również specjalistycznych, w tym alpinistycznych.

Mycie okien na wysokościach, także mocno zabrudzonych w halach produkcyjnych, sprzątanie po pożarach, odpylanie i konserwacja hal przemysłowych, to tylko niektóre z proponowanych usług. Pracownicy firmy używają podczas pracy najnowocześniejszych, energooszczędnych maszyn i urządzeń oraz środków czystości zgodnych z wymogami środowiskowymi.

Impregnacja posadzek przemysłowych jest jedną z mniej popularnych usług, a ważną dla przedłużenia funkcjonalności posadzki. Polega na nałożeniu na posadzkę betonową ochronnej warstwy polimeru, gdzie preparat polimerowy wnika w beton, zamyka pory, nadaje mu elastyczności i estetycznego wyglądu oraz chroni płaszczyznę przed brudem i uszkodzeniami mechanicznymi.

Blachary miejsce
ul. Wiązowa 66 53-119 Wrocław
Blachary telefon
603427918
Blachary REGON
361965628
Blachary NIP
8982132700