Liquid Technologies – Płyny do czyszczenia klimatyzacji

Liquid Technologies – Płyny do czyszczenia klimatyzacji
Blachary kategoria
Blachary info

Obecnie klimatyzacja i wentylacja stanowi normę jakości życia i pracy. Niezależnie od miejsca montażu i poziomu złożoności układów klimatyzacyjnych czy wentylacyjnych, należy je regularnie czyścić. Zapewni to wydajność urządzeń oraz pozbycie się drobnoustrojów chorobotwórczych. Producenci zalecają, aby przeprowadzić serwisowanie urządzenia co najmniej raz w roku, a co miesiąc umyć filtry.

Najlepiej zakupić profesjonalny płyn do czyszczenia klimatyzacji. Z bogatą ofertą wychodzi specjalistyczna firma Liquid Technologies, na której renomę pracuje wykwalifikowany zespół naukowców. Dzięki temu płyny do czyszczenia klimatyzacji i wentylacji tej marki są najnowocześniejszymi środkami chemicznymi do specjalnego użytku.

Liquid Technologies wytwarza płyny do czyszczenia klimatyzacji i wentylacji w dwóch kategoriach produktowych. Wszystko w trosce o indywidualne potrzeby klientów. HVAC EXTERNAL zawiera preparaty przeznaczone do skraplaczy lamelowych. Z kolei grupa HVAC INTERNAL to środki do czyszczenia wentylacji i klimatyzacji pozostałych typów. Wszystkie produkty tej firmy skutecznie usuwają drobnoustroje z urządzeń klimatyzacyjnych, aby powietrze było zawsze czyste.

Blachary miejsce
ul. Józefa Chełmońskiego 12 51-630 Wrocław
Blachary WWW
Blachary telefon
571380888
Blachary REGON
368412743
Blachary NIP
8982237296