Punkt Tłumaczeń – Tłumacz angielskiego

Punkt Tłumaczeń – Tłumacz angielskiego
Blachary nazwa: Punkt Tłumaczeń – Tłumacz angielskiego
Blachary kategoria:
Blachary info:

Praktycznie każdemu z nas choć raz w życiu przytrafiła się, bądź przytrafi sytuacja, w której będzie musiał skorzystać z usług tłumacza przysięgłego. Wyjeżdżasz za granicę i potrzebujesz tłumaczenia dokumentów potwierdzających twoje kwalifikacje, a może prowadzisz interesy za granicą i chcesz przetłumaczyć umowy handlowe? Każdy z tych powodów będzie dobry, aby odwiedzić biuro tłumaczeń.

Tłumacz przysięgły to osoba o szerokiej wiedzy w zakresie wielu dziedzin, może tłumaczyć zarówno akty prawne, dokumenty finansowe, marketingowe czy handlowe. Skorzystanie z pomocy profesjonalisty pozwoli nam uniknąć wielu błędów i nieścisłości, a przy tym nierzadko konsekwencji prawnych i finansowych.

Tłumacz przysięgły języka angielskiego to osoba, która nie tylko wykona ustne czy pisemne tłumaczenia, ale również dzięki odpowiednim uprawnieniom może je uwierzytelnić, a przetłumaczone dokumenty będą miały moc prawną. Punkt tłumaczeń to na pewno odpowiednie miejsce, gdzie będziemy mogli skorzystać z usług profesjonalnego tłumacza.

Blachary miejsce: ul. Kazimierza Wielkiego 15/7 50-077 Wrocław
Blachary telefon: 512492758
Blachary REGON: 022450803
Blachary NIP: 6922418679