Royal Taxi

Royal Taxi
Blachary nazwa:
Royal Taxi
Blachary kategoria:
Blachary info:

Wrocław to jedno z najlepiej rozwijających się miast w naszym kraju, dlatego wszystkie usługi w tym mieście rozwijają się doskonale. Dotyczy to również obsługi prowadzonej przez taksówki na terenie Wrocławia. Oferta Royal Taxi to propozycja doskonała dla tych, którzy cenią sobie wysoką jakość usług a jednocześnie liczą również na atrakcyjną cenę.

Korporacja Royal Taxi stara się udowadniać, że połączenie dobrze wykonanej usługi z atrakcyjną ceną jest możliwe. W dyspozycji firmy znajduje się nowoczesna flota pojazdów, która stale poszerzana jest o nowe samochody. Jeśli szukacie dla siebie profesjonalnej oferty dla firmy, tak by zorganizować przewozy dla pracowników Royal Taxi również oferuje tego typu usługi.

Wszystkie samochody należące o korporacji są nowocześnie wyposażone, dlatego poza płatnością gotówką istniej możliwość skorzystania z płatności kartą czy też możliwość wykorzystywania płatności mobilnych. Wszystkich, którzy chcą skorzystać z usług taksówek w Warszawie zapraszam do zapoznania się z ofertą Royal Taxi.

Blachary miejsce:
Odkrywców 17 53-212 Wrocław
Blachary telefon:
530303020
Blachary REGON:
020936335
Blachary NIP:
8942818992